86 PALL, 1900-tal
stomme i lövträ med flätad sits i hampa, höjd 45,5, 72 x 34 cm
- Skick:bruksslitage
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |