233 BOKHYLLA, gustaviansk stil, 1900-tal
mahogny, höjd 100, 161 x 27 cm
- Skick:Bruksslitage
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |