151 GUNGSTOL, 1900-talets mitt

8094a_8dc6e8b6aa7d9bc_med.jpeg
  • 8094a_8dc6e8b6aa7d9bc_sm.jpeg
  • 8094b_8dc6e8b6bd39bb1_sm.jpeg
  • 8094c_8dc6e8b6d52565a_sm.jpeg
  • 8094d_8dc6e8b6ebbfedc_sm.jpeg
  • 8094e_8dc6e8b70066b61_sm.jpeg
  • 8094f_8dc6e8b70b1c8d7_sm.jpeg
  • 8094g_8dc6e8b71805c74_sm.jpeg

bemålat trä

  • Skick:bruksslitage

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
Kanonauktioner logo

info@kanonauktioner.se

Följ oss