289 KARMSTOLAR ett par, ENGLAND
Trästomme, skinnklädda, pärlspik, bredd 65, djup 68, höjd 107, stitthöjd 45 cm
- Skick:brukslitage
- Proveniens:Tweed bar Stockholm
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |