338 RAM, WMF, 1900-talets början, Jugend
Nysilver, 24x27 cm
- Skick:Slitage, en skadad upphängningsögla
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |