150 SEKRETÄR, 1900-talets mitt, björk
fanerat med flertalet träslag, höjd 99, 88 x 46 cm
- Skick:skador
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |