150 SEKRETÄR, 1900-talets mitt, björk

7806b_8dc703302ac9368_med.jpeg
  • 7806b_8dc703302ac9368_sm.jpeg
  • 7806a_8dc70330177ccad_sm.jpeg
  • 7806e_8dc703305eba4bf_sm.jpeg
  • 7806c_8dc703303b4e510_sm.jpeg
  • 7806d_8dc70330491d790_sm.jpeg
  • 7806f_8dc70330764f615_sm.jpeg
  • 7806g_8dc703308aa9423_sm.jpeg

fanerat med flertalet träslag, höjd 99, 88 x 46 cm

  • Skick:skador

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
Kanonauktioner logo

info@kanonauktioner.se

Följ oss