183 SOFFA, Dux, 1950-tal

7819c_8dc68324cfa0bc7_med.jpeg
  • 7819c_8dc68324cfa0bc7_sm.jpeg
  • 7819b_8dc68324b66290e_sm.jpeg
  • 7819a_8dc683249245b5c_sm.jpeg
  • 7819d_8dc68324dad8c28_sm.jpeg
  • 7819e_8dc68324f128903_sm.jpeg
  • 7819f_8dc6832510963a1_sm.jpeg

tygklädd, lösa dynor, längd 165 cm

  • Skick:bruksslitage, ställvis blekt tyg

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
Kanonauktioner logo

info@kanonauktioner.se

Följ oss