183 SOFFA, Dux, 1950-tal
tygklädd, lösa dynor, längd 165 cm
- Skick:bruksslitage, ställvis blekt tyg
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |