189 SPEGELBYRÅ, Jugend, tidigt 1900-tal

7818a_8dc6dd46cc9eb9d_med.jpeg
  • 7818a_8dc6dd46cc9eb9d_sm.jpeg
  • 7818b_8dc6dd46f39ae9a_sm.jpeg
  • 7818c_8dc6dd471bf2ad3_sm.jpeg
  • 7818d_8dc6dd47328293c_sm.jpeg
  • 7818e_8dc6dd474607248_sm.jpeg

betsad björk, dekor med intarsiainläggningar av flertalet träslag, höjd 192, 100 x 49 cm

  • Skick:slitage, skador

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
Kanonauktioner logo

info@kanonauktioner.se

Följ oss