189 SPEGELBYRÅ, Jugend, tidigt 1900-tal
betsad björk, dekor med intarsiainläggningar av flertalet träslag, höjd 192, 100 x 49 cm
- Skick:slitage, skador
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |