155 SPELBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal
Mahogny, utfällbart med ledad grind, höjd 74, 88 x 44 utfällt 87 x 87 cm
- Skick:Skador, skivor med sprickor
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |